Unity ve Github Öğrenciler İçin Ücretsiz Pro Sürüm Veriyor


Unity ve Github Öğrenciler İçin Ücretsiz Pro Sürüm Veriyor

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki internet ortamında bir çok program sağlayıcısı öğrenciler için indirimlerde ya da ücretsiz sürümlerde bulunuyor programlarını ücretsiz veya daha makul fiyatlara öğrenciler tarafından kullanılmasını sağlıyor. Bu programlar arasına Unity de katılmış bulunuyor.

GitHub a üniversitenizin verdiği öğrenci mail'i ile hesap açarsanız ve GitHub education sürümünü kullanmaya başlarsanız GitHub üzerinden "Student Developer Pack" a giriş yapıp Unity Pro için Serial Key alabilirsiniz ve Unity yi pro olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu bağlantıya tıklayıp GitHub Studen Developer Pack a girebilirsiniz.

Bu bağlantıya giriş yaptıktan sonra Get Pack butonuna tıklayın ve oradaki Unity yi bulup "Get access by connecting your GitHub account on Unity" butonuna tıklayın.

Açılan sayfada Unity hesabınıza giriş yaptıktan sonra, Unity nin bağlı olduğu mailinize Serial Keyiniz gelecek ve o key ile artık Unity yi 1 sene boyunca ücretsiz bir şekilde Pro sürümünü kullanabilirsiniz.
Pro sürümü aktifleştirmek için Unity Hub üzerinden "Manage Licence" diyip "Activate New Licence" diyip mailinize gelen serial key i yazmanız yeterli olacaktır.